Toplam 6 seans,Her seans 15 dakika

Sıfırdan Profesyonelliğe Sosyal Medya Uzmanlığı
Seansı 40.00 TL
240.00 TL

Eğitimin Konusu

Sosyal medya uzmanlığı eğitimi sayesinde tüm sosyal medya sitelerini etkin şekilde kullanabilecek, profesyonel sayfalar oluşturabilecek, etkin şekilde yönetebilecek, düşük bütçelerle yüksek performanslı reklamlar yürütebileceksin. Satışları ve müşteri iletişimini artıracak çalışmaları, monitoring faaliyetlerini ve düzenli içerik üretimlerini nasıl yapabileceğini göreceksin. Kısacası A'dan Z'ye sosyal medya uzmanlığını öğreneceksin. Kursu bitirdiğinde dilersen "sosyal medya uzmanı" tarzında yer alan iş ilanlarına başvurarak sadece bu alanda bile meslek sahibi olabileceksin. Freelance olarak evden çalışarak bu işi yapabileceksin.

Eğitim Sırasında Yanınızda Bulundurmanız Gerekenler

Bilgisayar ve İnternet bağlantısı olması yeterlidir :)

Kurallar

- Eğitim alan kişinin, toplam eğitim süresince 2 kez seans erteleme hakkı vardır.
- Eğitimi başlama süresinden en az 60 dakika önce erteleyebilirsiniz.
- Bilgi vermeden eğitime katılmama durumunda eğitim yapılmış sayılır.

Eğitim İçeriği

1. Seans Facebook sayfa ayarları ve yönetimi 15 dk
2. Seans Business Manager kullanımı 15 dk
3. Seans İnstagram sayfa yönetimi 15 dk
4. Seans Twitter ve Linkedin sayfa yönetimleri 15 dk
5. Seans Sosyal Medya Yönetim Aracı 15 dk
6. Seans Bu iş nasıl icra edilebilir 15 dk

Eğitimi Alabileceğiniz Saatler

Eğitimcinin müsait saatlerini gösterir

Hafta İçi Hafta Sonu
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
13:30
18:00

İptal ve İade, İtiraz Politikası

Güvenli Ödeme Yöntemi

Bu yöntem ile Eğitmen.TV, eğitimci ile eğitimi alan kişi arasında adil bir köprü kurmak amacıyla eğitimi alan kişiden aldığı peşin ödemeyi eğitmene hemen ödemez. Eğitim ya da seans bittikten sonra eğitimi alan kişinin eğitimle ilgili bir itirazı olmaz ise, gerçekleşen seansın ücreti en geç 2 hafta içinde eğitmene aktarılır.

Memnuniyet politikası

Birden fazla seansı olan bir eğitim için seans sonrası eğitimi alan kişi memnun kalmaz ve eğitimi iptal etmek isterse, almadığı kalan seansların ücretini geri alabilir.

Teknik Sorun ve Arıza Politikası

Eğitim alan kişi ve eğitimci arasında eğitim sırasında teknik bir sorun yaşanması, bu sorunun farklı zamanlarda denenmesi ve buna rağmen giderilememesi ve dersin eksik işlenmesi durumunda eğitimi alan kişinin iptal-iade talebi olursa eğitim iptal edilir ve ödediği ücretin tamamı eğitimi satın alan kişiye iade edilir.

Sistem İşleyişi

Beklet-öde Sistemi İle Paranız Güvende

Bir eğitim satın aldığınızda ödemeniz eğitmene hemen aktıralmaz. Taahüt edildiği şekilde şekilde eğitiminizi almanız için bekletilir.

Eğitmeninle Zamanı Belirle

Eğitmenle sistemde yazışarak eğitim zamanı belirleyin (hemen ya da ileri bir tarih). Eğitmeniniz bu zamanı sisteme girecek.

Online Olarak Eğitimin Al

Eğitim saati geldiğinde sanal sınıf aktif olacak ve eğitmenle birlikte sınıfa bağlanıp eğitim yaparsınız.

Peki Eğitimi Beğendin mi ?

Eğitim bitince eğitmene yorum yapıp puan ver. Eğitimi söylediği şekilde ve eksiksiz aldıktan saat sonra ödemen eğitmene aktarılır.

Eğitmen

Mustafa C.

Dijital Pazarlama Uzmanı 26 Yaşında
Hakkında

Akdeniz Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunuyum. Dijital Pazarlama Uzmanıyım. Ankara'da bir web tasarım şirketinde Dijital Medya Sorumlusu olarak bir süre çalıştım. Ardından kendi işimi yapmak üzere istifa ederek internet üzerinde yürüteceğim faaliyetlerime yöneldim. Birçok başarılı başarısız girişimlerim oldu. Farklı platformlardan Dijital Pazarlama'nın alt alanlarıyla alakalı farklı online eğitimler verdim. Eğitmenlik yapmaya ve İnternet girişimlerimi sürdürmeye devam etmekteyim.