Toplam 6 seans,Her seans 45 dakika

SEO Tekniklerini Öğrenin, Google Aramalarda Üst Sıralarda Görünün!
Seansı 80.00 TL
480.00 TL

Eğitimin Konusu

İlk olarak “SEO” (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır diye başlayalım. Biraz daha açacak olursak, arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemesi dersek daha doğru söylemiş olurum. Açıklaması ise Search Engine Optimization yani Türkçe de Arama Motoru Optimizasyonu demektir. Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile asıl planlanan amaç, web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırmaktır. Bunu da site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayırırız. Bu işlemlerin bütünü için, arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır diyebiliriz. Yani kısacası insanlar arama motorlarında bir şeyler aradıklarında alaka düzeylerine göre rakiplerinizden üst sırada görünmek istiyorsanız, bu eğitim tam sizlik.

Bu Eğitimi Kimler Alabilir?

Temel seviyede web sitesi panel yönetimi becerisi.

Eğitim Sırasında Yanınızda Bulundurmanız Gerekenler

Bilgisayar ve not defteri olmalı.

Kurallar

- Eğitim alan kişinin, toplam eğitim süresince 1 kez seans erteleme hakkı vardır.
- Eğitimi başlama süresinden en az 120 dakika önce erteleyebilirsiniz.
- Bilgi vermeden eğitime katılmama durumunda eğitim yapılmış sayılır.

Eğitim İçeriği

1. Seans SEO nedir? Google Arama Nasıl Çalışır? Google Botları Nelerdir? 45 dk
2. Seans Google Algoritmaları Nelerdir? Algoritma Süreçlerini Nasıl Takip Edebiliriz? 45 dk
3. Seans SEO'ya Giriş! On Page SEO 45 dk
4. Seans Internal Link & External Link, Dofollow & Nofollow Link, Anchor Text Nedir? 45 dk
5. Seans Off Page SEO! Backlink Nedir ve SEO'ya Etkileri. 45 dk
6. Seans İçerik ve Anahtar Kelime Araştırması. 45 dk

Eğitimi Alabileceğiniz Saatler

Eğitimcinin müsait saatlerini gösterir

Hafta İçi Hafta Sonu
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
20:00
24:00

İptal ve İade, İtiraz Politikası

Güvenli Ödeme Yöntemi

Bu yöntem ile Eğitmen.TV, eğitimci ile eğitimi alan kişi arasında adil bir köprü kurmak amacıyla eğitimi alan kişiden aldığı peşin ödemeyi eğitmene hemen ödemez. Eğitim ya da seans bittikten sonra eğitimi alan kişinin eğitimle ilgili bir itirazı olmaz ise, gerçekleşen seansın ücreti en geç 2 hafta içinde eğitmene aktarılır.

Memnuniyet politikası

Birden fazla seansı olan bir eğitim için seans sonrası eğitimi alan kişi memnun kalmaz ve eğitimi iptal etmek isterse, almadığı kalan seansların ücretini geri alabilir.

Teknik Sorun ve Arıza Politikası

Eğitim alan kişi ve eğitimci arasında eğitim sırasında teknik bir sorun yaşanması, bu sorunun farklı zamanlarda denenmesi ve buna rağmen giderilememesi ve dersin eksik işlenmesi durumunda eğitimi alan kişinin iptal-iade talebi olursa eğitim iptal edilir ve ödediği ücretin tamamı eğitimi satın alan kişiye iade edilir.

Sistem İşleyişi

Beklet-öde Sistemi İle Paranız Güvende

Bir eğitim satın aldığınızda ödemeniz eğitmene hemen aktıralmaz. Taahüt edildiği şekilde şekilde eğitiminizi almanız için bekletilir.

Eğitmeninle Zamanı Belirle

Eğitmenle sistemde yazışarak eğitim zamanı belirleyin (hemen ya da ileri bir tarih). Eğitmeniniz bu zamanı sisteme girecek.

Online Olarak Eğitimin Al

Eğitim saati geldiğinde sanal sınıf aktif olacak ve eğitmenle birlikte sınıfa bağlanıp eğitim yaparsınız.

Peki Eğitimi Beğendin mi ?

Eğitim bitince eğitmene yorum yapıp puan ver. Eğitimi söylediği şekilde ve eksiksiz aldıktan saat sonra ödemen eğitmene aktarılır.

Eğitmen

Servet Y.

SEO Uzmanı 32 Yaşında
Hakkında

Merhaba ben Servet. Selçuk Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun olduktan sonra 4 yıl kadar mühendislik yaptım. Sonrasında, dijital sektöre olan ilgili ve alakalı olmamdan dolayı radikal bir karar alıp dijital pazarlama eğitimleri aldım. Önceleri freelance çalıştım.Bir süre İzmir de çalıştıktan sonra İstanbul'dan iş teklifi aldım ve şu anda İstanbul'da e-ticaret operasyon ve SEO yöneticiliği yapmaktayım.