Toplam 7 seans,Her seans 60 dakika

Do You Wanna Speak English ?
Seansı 40.00 TL
280.00 TL

Eğitimin Konusu

Herkese Merhabalar! Hasan kalyoncu üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümü 1. sınıf ogrencisiyim 4 yıl ABD de yaşadım konuşmaya yönelik ağırlıklı eğitim aldım Çok iyi düzeyde İngilizce konuşuyor ve konuşturuyorum. İngilizceden asla korkmayın o sizden korksun! İngilizce konusma sıkıntısı olanlar , rahat konusamayanlar telafuz problemi olanlar takılanlar pratik yapmak isteyenler Derslerimiz pratik ağırlıklıdır. Duyarak ve konuşarak interaktif bir şekilde ilerliyoruz. Birincil önceliğim sizi İNGİLİZCE KONUŞTURMAKTIR. (Anlık hatalara müdahale edip düzeltiyorum) Toefl ielts speaking için de derslerimiz mevcuttur ! hazirlik atlama (proficiency) abc seviye atlama pronunciation (telafuz) problemini kendi geliştirdiğim tekniklerimle çözüyorum. Derslerimiz sadece online veya telefon araması olarak yapilacaktir 1 ders 60 dakikadır Deneyimlerim olarak, 3yildir ozel kurslarda speaking gruplarinda moderatorlük yapıyorum , Son 2 yildir ozel ders veriyorum Referans isteyen olursa mesajda belirtebilir! Unutmayin dil herzaman icin 10 adim önde baslatir!

Eğitim Sırasında Yanınızda Bulundurmanız Gerekenler

kalem defter + İnternet hızı yeterli hız

Kurallar

- Eğitim alan kişinin, toplam eğitim süresince 7 kez seans erteleme hakkı vardır.
- Eğitimi başlama süresinden en az 60 dakika önce erteleyebilirsiniz.
- Bilgi vermeden eğitime katılmama durumunda eğitim yapılmış sayılır.

Eğitim İçeriği

1. Seans Pazartesi 60 dk
2. Seans Salı ders 60 dk
3. Seans Çarşamba 60 dk
4. Seans Perşembe 60 dk
5. Seans Cuma ders 60 dk
6. Seans Cumartesi 60 dk
7. Seans Pazar 60 dk

Eğitimi Alabileceğiniz Saatler

Eğitimcinin müsait saatlerini gösterir

Hafta İçi Hafta Sonu
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
18:00
24:00

İptal ve İade, İtiraz Politikası

Güvenli Ödeme Yöntemi

Bu yöntem ile Eğitmen.TV, eğitimci ile eğitimi alan kişi arasında adil bir köprü kurmak amacıyla eğitimi alan kişiden aldığı peşin ödemeyi eğitmene hemen ödemez. Eğitim ya da seans bittikten sonra eğitimi alan kişinin eğitimle ilgili bir itirazı olmaz ise, gerçekleşen seansın ücreti en geç 2 hafta içinde eğitmene aktarılır.

Memnuniyet politikası

Birden fazla seansı olan bir eğitim için seans sonrası eğitimi alan kişi memnun kalmaz ve eğitimi iptal etmek isterse, almadığı kalan seansların ücretini geri alabilir.

Teknik Sorun ve Arıza Politikası

Eğitim alan kişi ve eğitimci arasında eğitim sırasında teknik bir sorun yaşanması, bu sorunun farklı zamanlarda denenmesi ve buna rağmen giderilememesi ve dersin eksik işlenmesi durumunda eğitimi alan kişinin iptal-iade talebi olursa eğitim iptal edilir ve ödediği ücretin tamamı eğitimi satın alan kişiye iade edilir.

Sistem İşleyişi

Beklet-öde Sistemi İle Paranız Güvende

Bir eğitim satın aldığınızda ödemeniz eğitmene hemen aktıralmaz. Taahüt edildiği şekilde şekilde eğitiminizi almanız için bekletilir.

Eğitmeninle Zamanı Belirle

Eğitmenle sistemde yazışarak eğitim zamanı belirleyin (hemen ya da ileri bir tarih). Eğitmeniniz bu zamanı sisteme girecek.

Online Olarak Eğitimin Al

Eğitim saati geldiğinde sanal sınıf aktif olacak ve eğitmenle birlikte sınıfa bağlanıp eğitim yaparsınız.

Peki Eğitimi Beğendin mi ?

Eğitim bitince eğitmene yorum yapıp puan ver. Eğitimi söylediği şekilde ve eksiksiz aldıktan saat sonra ödemen eğitmene aktarılır.

Eğitmen

Mustafa P.

İngilizce Öğretmeni 21 Yaşında
Hakkında

Herkese merhabalar Ben Mustafa 2 yıldır online speaking dersleri vermekteyim 4 yıl ABD yaşadım şuan Hasan Kalyoncu Üniversitesi 1. sınıf ingilizce öğretmenliği bölümü okuyorum Kendi özel tekniklerimle İnglizce konuşma sıkıntısını hallediyorum