Eğitim süresi 30 dakika

Başarılı Olmak Istiyorum Fakat Yolunda Gitmeyen Bir şeyler Mi Var?
15.00 TL

Eğitimin Konusu

Merhaba, değerli arkadaşlar Ben gönülden inanıyorum ki hepimiz başarıyı hak ederiz fakat ters giden bir şeyler tümsekler her zaman karşımıza bir şekilde çıkar. Verimsiz öğretmenler, zamanı yönetememe vb. birçok şey gibi. Bu durumda en çok ihtiyacımız olan şey beraber yürüyeceğimiz bir yol arkadaşıdır. Ben de sizinle bu yolda beraber yürümeye yükünüzü hafifletmeye size her daim güven ve samimiyet vererek yükünüzü azaltmaya talibim.

Bu Eğitimi Kimler Alabilir?

Bir yola çıkmak için gönüllü olmanız yeterli.

Kurallar

- Eğitim alan kişinin, toplam eğitim süresince 2 kez seans erteleme hakkı vardır.
- Eğitimi başlama süresinden en az 120 dakika önce erteleyebilirsiniz.
- Bilgi vermeden eğitime katılmama durumunda eğitim yapılmış sayılır.

Eğitimi Alabileceğiniz Saatler

Eğitimcinin müsait saatlerini gösterir

Hafta İçi Hafta Sonu
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
18:00
22:00

İptal ve İade, İtiraz Politikası

Güvenli Ödeme Yöntemi

Bu yöntem ile Eğitmen.TV, eğitimci ile eğitimi alan kişi arasında adil bir köprü kurmak amacıyla eğitimi alan kişiden aldığı peşin ödemeyi eğitmene hemen ödemez. Eğitim ya da seans bittikten sonra eğitimi alan kişinin eğitimle ilgili bir itirazı olmaz ise, gerçekleşen seansın ücreti en geç 2 hafta içinde eğitmene aktarılır.

Memnuniyet politikası

Birden fazla seansı olan bir eğitim için seans sonrası eğitimi alan kişi memnun kalmaz ve eğitimi iptal etmek isterse, almadığı kalan seansların ücretini geri alabilir.

Teknik Sorun ve Arıza Politikası

Eğitim alan kişi ve eğitimci arasında eğitim sırasında teknik bir sorun yaşanması, bu sorunun farklı zamanlarda denenmesi ve buna rağmen giderilememesi ve dersin eksik işlenmesi durumunda eğitimi alan kişinin iptal-iade talebi olursa eğitim iptal edilir ve ödediği ücretin tamamı eğitimi satın alan kişiye iade edilir.

Sistem İşleyişi

Beklet-öde Sistemi İle Paranız Güvende

Bir eğitim satın aldığınızda ödemeniz eğitmene hemen aktıralmaz. Taahüt edildiği şekilde şekilde eğitiminizi almanız için bekletilir.

Eğitmeninle Zamanı Belirle

Eğitmenle sistemde yazışarak eğitim zamanı belirleyin (hemen ya da ileri bir tarih). Eğitmeniniz bu zamanı sisteme girecek.

Online Olarak Eğitimin Al

Eğitim saati geldiğinde sanal sınıf aktif olacak ve eğitmenle birlikte sınıfa bağlanıp eğitim yaparsınız.

Peki Eğitimi Beğendin mi ?

Eğitim bitince eğitmene yorum yapıp puan ver. Eğitimi söylediği şekilde ve eksiksiz aldıktan saat sonra ödemen eğitmene aktarılır.

Eğitmen

Hilal G.

Genetik mühendisi 22 Yaşında
Hakkında

1999 Malatya doğumluyum. Eğitim hayatıma sırası ile; karakavak ilköğretim, Hasan Varol ortaokulu, Sadreddin konevi Anadolu imam hatip lisesi, İnönü Üniversitesi moleküler biyoloji ve genetikten devam ediyorum. 2 yıldır içerik üretimi ve reklam yazarlığı yapmaktayım. Bunun yanı sıra özel ders öğretmeni ve Danışmanlık yapıyorum.